ZŁY 5.12.2016 dla STARTUP POLAND

  • zly

Gra zrealizowana dla uczestników Startup Poland Global - imprezy dedykowanej startupom planującym wejście na rynki zagraniczne.

Celem gry miejskiej było lepsze poznanie się uczestników szkolenia i umożliwienie im nawiązania relacji, które w przyszłości mogą zaowocować nawiązaniem współpracy biznesowej. Dla osób spoza Warszawy była to również okazja do lepszego poznania miasta i poczucia na własnej skórze jego charakterystycznego klimatu.

Gracze podzieleni na zespoły wyruszyli z warszawskiej Pragi do Centrum miasta, gdzie poruszając się z pomocą mapy odwiedzali miejsca związane z warszawskim półświatkiem przedstawionym przez Leopolda Tyrmanda w powieści "Zły". Realizując zadania miejskie sprawdzające spryt i spostrzegawczość, gracze nawiązywali kontakty i przybliżali się do spotkania z finałową postacią tytułowego "Złego".

Pomimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych (zima i śnieg) gracze z zaangażowaniem odkrywali miasto. Na wszystkich, którzy ukończyli grę czekał gorący poczęstunek - warszawskie pyzy. Po grze miejskiej wszyscy wyruszyli na przejażdżkę zabytkowym autobusem, odbywającą się przy akompaniamencie akordeonisty.